Zwycięska 3, Wrocław

Dane

Zwycięska 3, Wrocław

Nowoczesny obiekt składa się z 4 pięter, w tym podziemnej hali garażowej. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe i recepcja.

Na wyższych kondygnacjach znajduje się ponad 170 apartamentów o powierzchni od 18 m² do 74 m² z aneksami kuchennymi i balkonami.

Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano w garażu podziemnym parking ze 168 miejscami postojowymi. Na terenie inwestycji znajduje się też 66 naziemnych miejsc postojowych oraz stojaki rowerowe.

Opis

Szczegółowy opis inwestycji

Zwycięska 3 to wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie aneksów kuchennych i łazienek, balkony, zautomatyzowane zamki na kod i kartę, a także dostęp do podziemnego parkingu. W budynku znajduje się też recepcja, zapewniająca obsługę i bezpieczeństwo.

Apartamenty charakteryzuje zachowana równowaga między estetyką a praktycznymi rozwiązaniami i wielofunkcyjnością. Aneksy kuchenne zaprojektowano z myślą swobodnym przygotowywaniu posiłków i komfortowym wypoczynku.

Optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni pozwala na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, jednocześnie utrzymując estetyczny i schludny wygląd wnętrza.

Udogodnienia

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia, znanej z rozległych terenów zielonych i tras spacerowych. Jest to idealna oferta dla osób ceniących spokój i połączenie miejskiej wygody z bliskością natury.W pełni rozwinięta infrastruktura z licznymi sklepami, restauracjami i punktami usługowymi zapewnia wygodę życia na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Zainteresowała Cię ta inwestycja?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o dostępnych lokalach w tej inwestycji.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top