Współpraca z deweloperami

Oferta

Kompleksowa obsługa inwestycji deweloperskich na sprzedaż i wynajem

Jesteśmy partnerem deweloperów, oferując kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich na rynku nieruchomości. Współpracujemy przy projektowaniu, wyposażeniu wnętrz, budowaniu strategii sprzedażowej oraz bezpośrednio przy sprzedaży. Nasze portfolio obejmuje klientów z całej Polski, którzy inwestują z nami w apartamenty i biura na wynajem.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i wynajmem gotowych lokali, ale także doradztwem projektowym, aranżacją wnętrz i marketingiem nieruchomości. Współpracujemy z renomowanymi deweloperami, realizując zarówno projekty mieszkaniowe, jak i komercyjne.

Zadania

Co możemy zaoferować przy współpracy z deweloperem?

Zajmujemy się skuteczną sprzedażą lokali, dbając o zadowolenie klientów i osiąganie optymalnych wyników finansowych dla dewelopera. 

Doradztwo projektowe

Pomagamy w opracowaniu koncepcji architektonicznej, funkcjonalnej i estetycznej nieruchomości. Doradzamy w kwestiach technicznych, prawnych i finansowych. Dbamy o to, by inwestycja spełniała oczekiwania rynku i klientów.

Sprzedaż lokali

Zajmujemy się promocją i sprzedażą lokali w ramach inwestycji deweloperskich. Dysponujemy bazą potencjalnych nabywców. Prowadzimy negocjacje i formalności związane z transakcjami.

Obsługa inwestorów

Świadczymy usługi dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Pomagamy w wyborze najlepszych ofert, zapewniamy wsparcie prawne i podatkowe, zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.
Więcej

Odpowiadamy na oczekiwania rynku

W naszej działalności przykładamy ogromną wagę do owocnej współpracy z deweloperami, będąc pewni, że solidne partnerstwo to klucz do sukcesu każdej inwestycji. Nasz zespół doświadczonych specjalistów oferuje kompleksową obsługę na każdym etapie projektu deweloperskiego. Od koncepcji po finalne etapy sprzedaży lub wynajmu, stajemy się nieodłącznym elementem procesu, dbając o optymalne wykorzystanie potencjału inwestycji.

Nasze usługi doradcze obejmują nie tylko analizę rynkową i strategie sprzedażowe, ale również wsparcie w kształtowaniu unikalnego charakteru inwestycji. Stawiamy na pełną transparentność, komunikację i zaangażowanie, by partnerstwo z nami przekładało się na udane projekty i wzrost wartości nieruchomości. Pomagamy dostosować inwestycję do oczekiwań rynku i przyszłych mieszkańców.

Tworzymy przestrzenie do udanych inwestycji

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania. 
Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top