O nas

Rozwój

Zapewniamy stabilność i pewność dochodów

Jako doświadczony operator nieruchomości od lat kształtujemy przestrzeń dla inwestorów poszukujących efektywnych rozwiązań zarządzania nieruchomościami. Minimalizujemy formalności, specjalizujemy się w obszarach kluczowych dla branży, jak operator hotelowy, obsługa najmu, zarządzanie najmem, PRS (najem instytucjonalny) oraz najem długoterminowy. Dążymy do maksymalizacji efektywności operacyjnej obiektu, zapewniając optymalną rentowność inwestycji.

Specjalizujemy się w obsłudze i zarządzaniu najmem długoterminowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli nieruchomości, którzy chcą je efektywnie wynajmować, jak i do najemców, którzy szukają komfortowych i atrakcyjnych miejsc do życia i pracy. Chcemy być partnerem, na którym można polegać i który zawsze sprosta oczekiwaniom.

Nasza misja

Od samego początku troszczymy się o jakość i bezpieczeństwo. Chcemy, aby nasze nieruchomości były nie tylko źródłem dochodu, ale także miejscem, w którym lokatorzy mogą czuć się dobrze i spełniać swoje marzenia.

Wartości

Przekształcamy rynek nieruchomości poprzez innowacyjne podejście do zarządzania najmem. Inspirujemy do zmiany, dostarczając nie tylko usługi, ale też nowe standardy w obszarze najmu instytucjonalnego i długoterminowego.

Cechy

Co wyróżnia Ivanishvili?

Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, dostawcami i współpracownikami. Dbamy o każdy detal, zapewniając niezapomniane doświadczenia zarówno gościom, jak i inwestorom. 

01.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

02.

Minimalizujemy formalności

03.

Oszczędzamy 
Twój czas

Realizacje

Zrealizowane projekty

Nasze realizacje to nie tylko nieruchomości, to historie udanych inwestycji, które inspirują do współpracy.

Tworzymy przestrzenie do udanych inwestycji

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania.
Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top