Budynki mieszkalne i hotelowe

Oferta

Operator najmu — budynki mieszkalne i hotelowe

Oferujemy kompleksową obsługę najmu i zarządzanie najmem budynków mieszkalnych i hotelowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy chcą zwiększyć rentowność swoich nieruchomości. Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z najmem, od projektu i realizacji, przez pozyskiwanie najemców, po bieżącą obsługę najmu.

Dopasowujemy nasze usługi do potrzeb i oczekiwań naszych najemców i inwestorów. Nasze usługi obejmują zarówno najem długoterminowy, jak i krótkoterminowy, w ramach modelu PRS (Private Rented Sector). Stale poszukujemy nowych rozwiązań i możliwości. Śledzimy trendy i zmiany na rynku nieruchomości. Inwestujemy w szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

Zadania

Jak zarządzamy najmem budynków mieszkalnych?

Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Działamy z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i spełnieniu najwyższych standardów. 

Projekt i realizacja

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór nad budową lub modernizacją obiektów. Dbamy o estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo budynków. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały budowlane.

Pozyskiwanie najemców

Aktywnie pozyskujemy najemców, korzystając z naszej wiedzy rynkowej i doświadczenia. Dążymy do utrzymania pełnego obłożenia obiektu, tworząc atrakcyjne warunki dla różnych grup docelowych.

Obsługa najmu

Zapewniamy pełną obsługę administracyjną, techniczną i prawną najmu. Dbamy o utrzymanie czystości i porządku w obiektach. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu najemcom.
Więcej

Kompleksowa obsługa najmu

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu  budynku mieszkalnego lub hotelowego, od koncepcji po oddanie do użytku. Pełnimy nadzór nad budową i wykończeniem wnętrz, dbając o wysoką jakość materiałów i wykonania. Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie, które spełniają standardy hotelowe i mieszkalne.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają rynek nieruchomości i monitorują jego zmiany. Oferujemy kompleksową obsługę najmu, obejmującą administrację i utrzymanie techniczne. Świadczymy usługi dodatkowe, takie jak sprzątanie, pranie, parking, recepcja, ochrona i monitoring. Dbamy o płynne i efektywne funkcjonowanie nieruchomości i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań właścicieli i najemców.

Tworzymy przestrzenie do udanych inwestycji

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania. 
Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top