Corporate housing

Oferta

Wynajem mieszkań dla pracowników korporacji i nie tylko

Oferujemy optymalne rozwiązania dla firm poszukujących elastycznych i komfortowych miejsc zakwaterowania dla swoich pracowników. Gwarantujemy pełne wsparcie, od elastycznych umów po szybką dostępność w pełni wyposażonych lokali. Nie ograniczamy się wyłącznie do wynajmu dla pracowników korporacji, ofertę kierujemy również do osób prywatnych, rodzin, studentów, turystów i wszystkich, którzy szukają wygodnego i przystępnego miejsca do życia.

Mieszkania są nowoczesne, funkcjonalne i stylowo urządzone. Każde z nich wyposażone jest w niezbędne udogodnienia, jak internet, telewizja, pralka, zmywarka, klimatyzacja. Nasze nieruchomości znajdują się w dogodnych lokalizacjach, blisko centrów biznesowych, sklepów, restauracji i rozrywki. Oferujemy profesjonalną obsługę i elastyczne warunki wynajmu, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zadania

Co możemy zaoferować w przypadku wynajmu korporacyjnego?

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu corporate housingu, dostarczając elastyczne rozwiązania spełniające oczekiwania zarówno pracodawców, jak i pracowników. 

Elastyczne umowy

Dostosowujemy się do specyfiki każdej firmy, oferując zindywidualizowane umowy, uwzględniające zarówno krótko-, jak i długoterminowe potrzeby zakwaterowania pracowników.

Pełne wyposażenie

Nasze mieszkania są kompletnie umeblowane i wyposażone i gotowe do zamieszkania. Gwarantujemy komfortowe warunki życia dla pracowników.

Szybka dostępność

Dbamy o to, aby nasze lokale były łatwo dostępne, co pozwala na szybki proces rezerwacji i przeprowadzki.
Więcej

Wynajem krótko- lub długoterminowy

Oferujemy profesjonalną obsługę i elastyczne warunki wynajmu, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Możemy zapewnić wynajem na krótki lub długi okres, z możliwością przedłużenia lub wypowiedzenia. Nasze mieszkania znajdują się w dogodnych lokalizacjach, blisko centrów biznesowych, sklepów, restauracji i rozrywki.

Dbamy o detale, by stworzyć przytulne miejsce, które sprawi, że praca i wypoczynek łączą się w jedno. Mieszkania są regularnie sprzątane i dezynfekowane, zapewniając wysoki standard higieny i bezpieczeństwa. Lokale dostępne są nawet w ciągu kilku godzin od złożenia zapytania. Nie musisz czekać na formalności, wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować mieszkanie, które Ci się podoba.

Tworzymy przestrzenie do udanych inwestycji

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania. 
Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top