Hotele i aparthotele

Oferta

Zarządzanie hotelami i aparthotelami

Od 2013 roku kompleksowo zarządzamy obiektami hotelowymi i aparthotelami. Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezrecepcyjnych aparthotelach automatycznych. Wspieramy inwestorów budujących hotele, począwszy od projektu aż po realizację i zarządzanie. Zespół managerów i zdalna recepcja obsługują nasze obiekty we Wrocławiu i Toruniu. 

Zadania

Jak zarządzamy obiektem hotelowym?

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości, optymalizacja kosztów i zwiększenie rentowności. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i partnerami, aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort i nowoczesność naszym klientom. 

Projekt

Pomagamy inwestorom w realizacji projektów hotelowych od koncepcji po wykonanie. Doradzamy w wyborze lokalizacji, architektury i wyposażenia obiektu. Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują sukces każdego przedsięwzięcia.

Realizacja

Zapewniamy kompleksową obsługę budowy i uruchomienia obiektu hotelowego, koordynując prace podwykonawców, nadzorując jakość, terminowość i bezpieczeństwo. Dbamy o każdy detal, tworząc obiekt zgodny z oczekiwaniami inwestora i gości.

Zarządzanie

Zajmujemy się rezerwacjami, recepcją, sprzątaniem, obsługą techniczną i administracyjną. Realizujemy cele sprzedażowe i marketingowe, analizujemy wyniki finansowe i wskaźniki efektywności. Wspieramy rozwój personelu i dbamy o satysfakcję gości.
Więcej

Kompleksowe zarządzanie najmem instytucjonalnym

Specjalizujemy się w obszarze hoteli i aparthoteli, świadczymy kompleksowe usługi zarządzania najmem dla inwestorów. Nasza oferta obejmuje pełne wsparcie w zakresie zarządzania najmem instytucjonalnym oraz najmem długoterminowym. Jako operator hotelowy z długoletnim doświadczeniem, z dumą prezentujemy nasze udane projekty z zakresu PRS (Private Rented Sector).

Mamy bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie rynku nieruchomości, a także współpracujemy z renomowanymi partnerami i dostawcami. Koordynujemy pracę podwykonawców, nadzorujemy jakość i terminowość, dbamy o bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania, które zwiększają efektywność i oszczędność energii. Zapewniamy naszym klientom wysoki standard, bezpieczeństwo i rentowność inwestycji.

Tworzymy przestrzenie do udanych inwestycji

Spełniamy i przekraczamy oczekiwania. 
Stawiamy nacisk na odpowiedzialność w biznesie.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top