Legnicka 60C, Wrocław

Dane

Legnicka 60C, Wrocław

Atutem apartamentu w budynku Legnicka 60C i 60E jest wykończenie pod klucz w wysokim standardzie. Lokale wyposażone są tak, aby spełniały główne założenia, czyli funkcjonalność i uniwersalność. Dzięki temu lokale dostosowane są zarówno do potrzeb wynajmu na miesięcy, jak i długoterminowo.

Opis

Szczegółowy opis inwestycji

Udogodnienia

W apartamentach nie zapomniano o pomieszczeniach i elementach ułatwiających codzienne funkcjonowanie, jak kuchnia i łazienka ze sprzętem AGD (lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, pralkosuszarka), przestrzeń sypialniana czy szafy i dodatkowe meble. Nie zabraknie też pełnego wyposażenia, uwzględniającego żelazko, czajnik, sztućce czy zastawę, pozwalających na swobodne korzystanie z mieszkania. Co więcej, każdy apartamenty wyposażone są w klimatyzację.

Lokalizacja

Zainteresowała Cię ta inwestycja?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o dostępnych lokalach w tej inwestycji.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top