Gepperta 4

Opis

Co wyróżnia ten projekt?

Gepperta 4 to pieczołowicie odrestaurowana kamienica z zachowanymi zabytkowymi zdobieniami. Szukasz idealnej lokalizacji dla prestiżowego biura, kancelarii, gabinetów medycznych lub salonów urody oraz lokali gastronomicznych i usługowych? Twoja wymarzona przestrzeń czeka — już dziś zapytaj o dostępne powierzchnie.

Podnieś prestiż swojej firmy, zlokalizowanej zaledwie kilka kroków od zabytków i udogodnień, jakie oferuje tętniące energią centrum miasta. Atrakcyjne przestrzenie i wygodny dojazd odpowiadają Twoim potrzebom biznesowym.

Rozwiń skrzydła w miejscu, gdzie każde z pomieszczeń zostało zaprojektowane z myślą o prowadzeniu dobrze prosperującej działalności. Oferujemy przestrzeń do pracy, w której każdy element odzwierciedla nasze zaangażowanie — od najnowocześniejszych zabezpieczeń po dobrze wyposażone przestrzenie wspólne.

Skup się na swojej działalności, podczas gdy my zajmiemy się bezpieczeństwem i konserwacją obiektu. Stale nadzorujemy i dbamy o nieruchomość, zapewniając całodobowy monitoring.

Scroll to Top