Partynicka 5, Wrocław

Dane

Partynicka 5, Wrocław

Partynicka5 to obiekt mieszkalno-hotelowy posiadający 100 apartamentów od 22,51 do 66,41 m2 bezpośrednio przy Parku Klecińskim we Wrocławiu. Oferta skierowana jest do najemców stałych, jak i tymczasowych, którzy oczekują wysokiego standardu i komfortu w osiągalnej dla wszystkich cenie.

Opis

Szczegółowy opis inwestycji

Udogodnienia

ul. Partynickiej 5 w dzielnicy Krzyki to sprawdzony adres we Wrocławiu. Jedyne 5 minut od autostrady i obwodnicy, 3,5 km od Bielan Wrocławskich i 6,5 km od Wrocławskiego Rynku. To właśnie tu, tuż przy zielonym Parku, na lokatorów czekają nowoczesne apartamenty z elastycznymi warunkami najmu. Główny szlak komunikacyjny sąsiadujący z obiektem zapewnia sprawną i wygodną komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta. Zamiast tracić cenny czas na dojazdy, wykorzystasz go tak, jak lubisz.

Lokalizacja

Zainteresowała Cię ta inwestycja?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o dostępnych lokalach w tej inwestycji.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top