Indonezyjska, Wrocław

Dane

Indonezyjska, Wrocław

Kameralne osiedle położone bezpośrednio przy malowniczym Parku Bieńkowickim, składające się z 9 budynków wielorodzinnych z parkingiem podziemnym i naziemnym.

Opis

Szczegółowy opis inwestycji

Indonezyjska to kompleks 9 budynków wielorodzinnych, położonych we wrocławskiej dzielnicy Brochów, tuż przy Parku Bieńkowickim. Dzięki strategicznej lokalizacji, mieszkańcy mają łatwy dostęp do sklepów, placówek edukacyjnych oraz terenów rekreacyjnych.

Osiedle cechuje się niewielką, trzypiętrową zabudową, bliskością przyrody oraz wysokim standardem wykończenia wnętrz. Mieszkańcy mają do dyspozycji parking naziemny i podziemny oraz plac zabaw. Apartamenty Indonezyjska to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących spokój i komfort w otoczeniu zieleni.

Udogodnienia

Każde z mieszkań zostało starannie zaplanowane z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Lokale wyposażone są w klimatyzację, pompy ciepła oraz ogrzewanie podłogowe, co przekłada się na efektywne zużycie energii i obniżenie comiesięcznych rachunków. W ofercie dostępne są mieszkania jedno, dwu- i trzypokojowe z balkonami lub ogródkami.

Lokalizacja

Dokumenty do pobrania

Brak dostępnych dokumentów do pobrania.

Zainteresowała Cię ta inwestycja?

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o dostępnych lokalach w tej inwestycji.

Skontaktuj się z nami! 

    Klikając przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych będzie Ivanishvili Sp. z o.o. oraz, że podane przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.

    Scroll to Top